Kierownik ds. Realizacji Kontraktów

Data: 26 kwi 2024

Lokalizacja: Warszawa, PL, 02-135

Firma: ASSA ABLOY

Lokalizacja: Warszawa ul. Iłżecka 24

ASSA ABLOY Mercor Doors jest częścią ASSA ABLOY, globalnego lidera kompleksowych systemów zabezpieczeń budynków, zaangażowanego w spełnianie potrzeb użytkownika w zakresie bezpieczeństwa i wygody. Spółka jest wiodącym producentem drzwi stalowych technicznychdrzwi drewnianych, drzwi i ścianek z profili stalowych oraz aluminiowych, bram przeciwpożarowych, a także  drzwi dla budownictwa mieszkaniowego.

Zadania:

  • Samodzielna koordynacja realizacji kontraktów budowlanych (zlecenie produkcji, logistyka, nadzór, rozliczenie)
  • Dbałość o spełnienie wymagań technicznych kontraktów
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
  • Koordynowanie prac grup montażowych na podległym terenie
  • Nadzór nad przebiegiem realizacji kontraktów na budowie (realizacja pomiarów, dokonywanie ustaleń z Klientami)
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych w programie AutoCAD
  • Obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o premię kwartalną
  • Możliwość rozwoju poprzez naukę i wsparcie doświadczonego zespołu
  • Możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych, w tym z:
    • prywatnej opieki medycznej w Medicover Premium (możliwość rozszerzenia pakietu o bliskich)
    • Multisportu (w 3 wariantach - wybierasz najlepszą opcję dla siebie
    • grupowego ubezpieczenia na życie
    • świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia)
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Możliwość korzystania z platformy szkoleniowej, w tym nauki języka angielskiego.

Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY
To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 61 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.