Data: 28 cze 2024

Lokalizacja: Leszno, PL, 64-100

Firma: ASSA ABLOY

TOKARZ

MIEJSCE PRACY: LESZNO

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • Czytanie rysunków technicznych
  • Czytanie dokumentacji technologicznej
  • Ustawienie tokarek do pracy (odpowiednie parametry skrawania),
  • Dobór i mocowanie narzędzi skrawających
  • Poprawne umocowanie obrabianych materiałów,
  • Toczenie powierzchni walcowych, stożkowych, toczenie gwintów, otworów itp.
  • Konserwacja maszyn
  • Skrupulatność i dokładność
  • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy, przestrzeganie BHP

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o premię miesięczną.
  • Możliwość rozwoju poprzez naukę i wsparcie doświadczonego zespołu.
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych w tym:

  • Opiekę medyczna Medicover
  • Kartę sportową Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Benefity ZFŚS

Zainteresowane osoby prosimy o składanie swojego CV w dziale HR lub przez link rekrutacyjny

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Assa Abloy Opening Solutions Poland  S.A. z siedzibą w Lesznie w zakresie wymienionym w art. 22(1) § 1 kodeksu pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 22(1)§1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanej dalej „Rozporządzeniem”)”

Oraz w przypadku zgody na udział w przyszłych rekrutacjach:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Assa Abloy Opening Solutions Poland  S.A. z siedzibą w Lesznie w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: 22(1) § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia)”

Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY
To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 61 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.