Pracownik Magazynowy

Data: 12 kwi 2024

Lokalizacja: Leszno, PL, 64-100

Firma: ASSA ABLOY

Twoje zadania:

- Kompletacja zleceń wysyłek,

- Transport wewnątrzzakładowy,

- Załadunki, rozładunki towaru,

- Składowanie,

- Wyjaśnianie niezgodności i reklamacji,

- Odbiór pełnowartościowych gotowych produktów.

Oczekiwania:

-  umiejętność czytania dokumentów,
-  doświadczenie na stanowisku – 0,5 roku
-  uprawnienia na wózek widłowy  - warunek konieczny, UDT

-  doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi min. 0,5 rok  - warunek konieczny,

-  szybkość i dokładność,

-  umiejętność pracy w zespole.

-  praca ze skanerami

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość rozwoju,

- zdobycie doświadczenia w dużej rozwijającej się w międzynarodowych strukturach, firmie,

- opiekę medyczną,

- benefity ZFŚS.

Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY
To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 52 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.