Księgowa/Księgowy

Data: 2022-11-25

Lokalizacja: Leszno, PL, 64-100

Firma: ASSA ABLOY

Miejsce pracy: Leszno ul. Magazynowa 4

Informacje o firmie: Twórz dostęp z ASSA ABLOY | ASSA ABLOY

Zadania:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • Monitorowanie poprawności faktur i innych dokumentów księgowych,
  • Weryfikacja, ewidencja dokumentów księgowych,
  • Uzgadnianie sald księgowych,
  • Prowadzenie rozliczeń należności i zobowiązań,
  • Ewidencja i kontrola rozliczeń z pracownikami (karty służbowe, delegacje, wydatki gotówkowe),
  • Przygotowywanie danych w celu sporządzenia deklaracji VAT i CIT.

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i rachunkowość),
  •  Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku księgowej / samodzielnej księgowej,
  •  Znajomość zasad rachunkowości i podatków,
  •  Komunikatywność oraz dobra organizacja czasu pracy,
  •  Dokładność, systematyczność, rzetelność, samodzielność w działaniu.

Oferta:

  • Umowa o pracę,
  • Premia kwartalna,
  • Prywatna opieka medyczna Medicover Premium,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Karta Multisport,
  • Praca w międzynarodowej firmie w środowisku wysokiej klasy specjalistów i ekspertów,
  • Dostęp do platformy do nauki języków obcych,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji,
  • Wewnętrzne szkolenia techniczne i produktowe,
  • Zgrany zespół i dobra atmosfera pracy.

Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY
To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 50 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.