Ślusarz Remontowy / Mechanik

Data: 30 mar 2024

Lokalizacja: Leszno, PL, 64-100

Firma: ASSA ABLOY

ŚLUSARZ REMONTOWY   w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Leszno

Zadania:

  • Przygotowywanie maszyn do czynności produkcyjnych,
  • Wykrywanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii maszyn,
  • Konserwacja i regulacja maszyn,
  • Bieżącą kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w czasie produkcji,
  • Rozwiązywanie problemów na liniach produkcyjnych we współpracy z automatykiem i technologami produkcji,
  • Zabudowa elementów mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych,
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej części zamiennych,

Wymagania:

  •  Doświadczenie zawodowe,
  • Znajomość czytania schematów hydraulicznych/pneumatycznych/elektrycznych, instrukcji mechanicznych,
  • Umiejęntność pracy pod presją czasu,
  • Zdolność podejmowania decyzji,
  • Odpowiedzialność w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Dyspozycyjność do usuwania awarii w ramach dyżurów,
  • Uprawnienia SEP  E do 1 kV.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o premię miesięczną,
  • Możliwość rozwoju poprzez naukę i wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych, w tym:
    • z prywatnej opieki medycznej w Medicover Premium (możliwość rozszerzenia pakietu o bliskich),
    • Multisportu karty sportowej (w 3 wariantach - wybierasz najlepszą opcję dla siebie),
    • grupowego ubezpieczenia na życie,
    • świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia),

Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY
To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 52 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.