IDM Specialist

Datum: 17. 6. 2024

Místo: Kostelec, CZ, 34901

Firma: ASSA ABLOY

ASSA ABLOY

NÁPLŇ PRÁCE

  • Řízení portfolia dodavatelů nepřímého materiálu
  • Vedení iniciativy ke snižování výdajů, zvyšování platebních podmínek a průběžně zlepšení dodacích podmínek dodavatelů.
  • Reportování KPI (úspory, snižování počtu dodavatelů, platební a smluvní podmínky)
  • Jednání s dodavateli ohledně cen a smluvních podmínek
  • Kontrola dodržování a implementace politiky nepřímého nákupu
  • Analýza a kalkulace pořizovacích nákladů v oblasti nepřímého materiálu a služeb a návrh metod ke snížení těchto nákladů
  • Reporting a komunikace s ostatními odděleními
  • Spolupráce na nových projektech v oblasti služeb a nepřímého materiálu
  • Řízení výběrových řízení a e-aukcí
  • Podpora synergii mezi ostatními závody a spolupráce s Evropským Category managementem
  • Schvalování a kontrola přijatých faktur
  • Založení a řízení dodavatelské základny v interním systému
  • Administrativa spojená s komunikací změn dodavatelům
  • Správa systému nepřímého jako administrátor

PROFIL ZKUŠENOSTÍ

  • 2 roky praxe na kancelářské/technické pozici ve výrobním závodě.
  • Zkušenosti v oddělení nákupu/sourcingu nebo plánování materiálu výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni (min. B2)
  • Pokročilý v českém jazyce v případě zahraničního uchazeče
  • Pokročilá úroveň MS Office: MS Excel, Word

DALŠÍ POŽADAVKY

  • VŮLE SE UČIT! Otevřená mysl, Sebemotivovaný.
  • Organizovaná a analytická osobnost, zaměřená na dosahování cílů
  • Dobré verbální komunikační schopnosti.
  • Organizovaný, spolehlivý a disciplinovaný
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Profesionální vzhled

NABÍZÍME

  • Práce v globální stabilní společnosti, která je světovým lídrem v oblasti vstupních systémů
  • Prostředí neautomobilového průmyslu (jedna směna, velmi vzácné přesčasy atd.)
  • Vysoká orientace na rozvoj a školení zaměstnanců
  • Motivující čtvrtletní bonusy
  • Příspěvek na dopravu (dle cen pohonných hmot)
  • Obědy a nápoje zdarma
  • 25 dní dovolené + 3 dny sick days
  • Možnost 1 dne v týdnu práce z domova
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní benifity aj.

Jsme ASSA ABLOY Group
Naši lidé nám umožnili stát se globálním lídrem v oblasti řešení přístupu. Na oplátku jim otvíráme dveře všude, kam jdou. S téměř 61 000 kolegy ve více než 70 zemích světa umožňujeme miliardám lidí zažít otevřenější svět. Díky našim inovacím je každý prostor – fyzický i virtuální – bezpečnější, zabezpečenější a přístupnější.

Jako zaměstnavatel oceňujeme výsledky – ne tituly nebo historii. Svým lidem umožňujeme budovat si kariéru na základě jejich aspirací a našich ambic – podporujeme je pomocí pravidelné zpětné vazby, školení a příležitostí k rozvoji. Naši kolegové obecně přemýšlejí, kde mohou mít co největší dopad, a my je podporujeme v tom aby svůj vliv rozšiřovali na místní, regionální či dokonce mezinárodní úrovni.

Nové zaměstnance vítáme, a je tedy pro nás důležité mít různorodé, inkluzivní týmy a oceňujeme různé pohledy a zkušenosti.