ERP Administrator

Datum: 26. 4. 2024

Místo: Kostelec, CZ, 34901

Firma: ASSA ABLOY

ASSA ABLOY

Hledáte příležitosti ve výrobě silné nadnároční společnosti? Tato pozice ERP Administrator může být přesně pro Vás.

Co budete dělat jako náš ERP Administrator

  • Nastavení výrobku v systému stejně jako správnost výrobní dokumentace
  • Zaškolování pracovníků ve výrobě na nový produkt
  • Vytvářet a udržovat pracovní návodky
  • Starat se o implementaci změn
  • Napomáhat zákazníkovi s vyřešením technických problémů s našimi výrobky
  • Pomáhat během zavádění nové výroby nebo přesunu výroby
  • Podílet se na implementaci zlepšovacích návrhů a zjednodušování výrobních procesů

Znalosti a zkušenosti, které byste měl/a mít

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušeností z průmyslové výroby na pozici technika/technologa/ engineera výhodou
  • komunikativní znalost AJ (B2/C1) – podmínkou
  • uživatelská znalost MS Office
  • zodpovědnost, smysl pro systematickou práci a analytický přístup
  • organizační a komunikační dovednosti

Co nabízíme

  • Práci ve stabilní nadnároční společnosti
  • Měsíční bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny Sick days
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Obědy zdarma aj.

Přijímáme přihlášky od všech uchazečů a životopisy procházíme každý den, tak neváhejte.

Kvůli ochraně Vašich osobních údajů nepřijímáme životopisy zaslané poštou, osobně nebo emailem. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte prosím Moniku Fikrovou, Talent Acquisition Business Partner na monika.fikrova@assaabloy.com.

Jsme ASSA ABLOY Group
Naši lidé nám umožnili stát se globálním lídrem v oblasti řešení přístupu. Na oplátku jim otvíráme dveře všude, kam jdou. S téměř 52 000 kolegy ve více než 70 zemích světa umožňujeme miliardám lidí zažít otevřenější svět. Díky našim inovacím je každý prostor – fyzický i virtuální – bezpečnější, zabezpečenější a přístupnější.

Jako zaměstnavatel oceňujeme výsledky – ne tituly nebo historii. Svým lidem umožňujeme budovat si kariéru na základě jejich aspirací a našich ambic – podporujeme je pomocí pravidelné zpětné vazby, školení a příležitostí k rozvoji. Naši kolegové obecně přemýšlejí, kde mohou mít co největší dopad, a my je podporujeme v tom aby svůj vliv rozšiřovali na místní, regionální či dokonce mezinárodní úrovni.

Nové zaměstnance vítáme, a je tedy pro nás důležité mít různorodé, inkluzivní týmy a oceňujeme různé pohledy a zkušenosti.