Konstruktor

Data: 1 kwi 2024

Lokalizacja: Kórnik, PL, 62-035

Firma: ASSA ABLOY

Konstruktor

Miejsce pracy: wielkopolskie / Czołowo, Leśna 57 gmina Kórnik k/Poznania

Jesteśmy firmą, która produkuje innowacyjne rozwiązania w biernych zabezpieczeniach przeciwpożarowych. Szukamy Kandydatów, charakteryzujących się dociekliwością w rozwiązywaniu problemów, poszukiwaniu rozwiązań  z ciekawością  dziecka, zmotywowanych do kończenia projektów z sukcesem, zainteresowanych stałą pracą w stabilnej organizacji.

Jeśli jesteś osobą, która posiada wyobraźnię przestrzenną, potrafi szkicować, potrafi świetnie czytać dokumentację architektoniczną i konstrukcyjną, to jesteś Kandydatem, którego widzielibyśmy w naszym zespole.

Zadania:

  • Projektowanie naszych produktów (bramy przeciwpożarowe)
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych
  • Przygotowanie dokumentacji dla klienta
  • Przygotowanie dokumentacji produktów
  • Współpraca z innymi działami we firmie w procesie realizacji
  • Kreowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Organizacja i nadzór pracy podległych pracowników
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla grup montażowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe co najmniej inżynierskie – preferowany kierunek  mechanika
  • Biegła znajomość programów Autocad oraz Inventor
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do krótkich podróży służbowych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz w dynamicznie rozwijających się warunkach
  • Chęć ciągłego uczenia się i poznawania nowych technologii

Pożądane kompetencje na tym stanowisku:

  • Kreatywność i szeroko zakresowe myślenie techniczne
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność elastycznego priorytetyzowania zadań
  • Poczucie odpowiedzialności na wysokim poziomie, sumienność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Asertywność i umiejętność prowadzenia merytorycznej dyskusji

Oferta:

  • Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu w oparciu o umowę o pracę
  • Wprowadzenie do firmy w oparciu o indywidualny plan adaptacji
  • Dostęp do szkoleń poszerzających kompetencje i umiejętności zawodowe
  • Możliwość śledzenia i uczestniczenia w całym procesie realizacyjnym, od tworzenia prototypu, przez projekt, produkcję i realizację u klienta
  • Ubezpieczenie medyczne w Medicoverze
  • Współfinansowanie karty multisport

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie w aplikacji oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;

Jeśli chcesz, aby Twoja aplikacja była uwzględniana na potrzeby przyszłych rekrutacji umieść w CV dodatkową zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922  z póź. zm.

Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY
To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 52 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie – fizyczne i wirtualne – są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.

Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.

Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.