Kierownik Zmiany

ASSA ABLOY

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego,
  • Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych,
  • Czynny udział we wprowadzaniu usprawnień procesu produkcyjnego,
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • Nadzór nad właściwym i kontrolowanym przepływem materiałów w obrębie produkcji,
  • Egzekwowanie przestrzegania dyscypliny, higieny oraz bezpieczeństwa pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: inżyniera produkcji),
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość procesów produkcyjnych i ich optymalizacji,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za osiągane cele,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej,

  • Szkolenia i rozwój zawodowy.

Jeśli jesteś osobą sumienną i dokładną, a praca na produkcji to Twoja pasja - aplikuj już dziś!

Zainteresowane osoby prosimy o składanie swojego CV  przez link rekrutacyjny.
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku w zakresie wymienionym w art. 22(1)

  • 1 kodeksu pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 22(1)
  • 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanej dalej „Rozporządzeniem”)”

Oraz w przypadku zgody na udział w przyszłych rekrutacjach:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: 22(1)

  • 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia)”

We are the ASSA ABLOY Group
Our people have made us the global leader in access solutions. In return, we open doors for them wherever they go. With nearly 61,000 colleagues in more than 70 different countries, we help billions of people experience a more open world. Our innovations make all sorts of spaces – physical and virtual – safer, more secure, and easier to access.

As an employer, we value results – not titles, or backgrounds. We empower our people to build their career around their aspirations and our ambitions – supporting them with regular feedback, training, and development opportunities. Our colleagues think broadly about where they can make the most impact, and we encourage them to grow their role locally, regionally, or even internationally.

As we welcome new people on board, it’s important to us to have diverse, inclusive teams, and we value different perspectives and experiences.

Dobrzen Wielki, PL, 46-081

Production & Skilled Trades
Travel Required: 0%-10%
Associate
31-May-2024